Apie mane

Esu sertifikuota tarptautinė žindymo konsultantė, IBCLC, kvalifikuota akušerė ir dula, dviejų mergaičių mama. Konsultuoju žindymo bei kūdikio priežiūros klausimais Jūsų namuose Vilniuje ir telefonu. Dirbu Vilniaus miesto klinikinėje (Antakalnio) ligoninėje.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad žindymas - tai natūralus ir paprastas procesas, kuris turėtų gautis tarsi savaime, be didelių pastangų. Visgi žindymo statistika ir patirtis su tūkstančiais mamų gimdymo namuose rodo, kad didelei daliai moterų prireikia įdėti nemažai darbo, kantrybės ir žinių, kol žindymas tampa sklandžiu ir maloniu procesu. O retkarčiais būna ir taip, kad, nepaisant visų pastangų, išimtinai žindyti vis tiek nepavyksta...

Esu tam, kad padėčiau jums žindymo kelionėje: surasti atsakymus į kylančius klausimus, suprasti, kas yra normalu ir nenormalu, dorotis su iškylančiais sunkumais ar tiesiog padrąsinti, kai yra labai sunku. Remiuosi mokslo įrodymais grįsta praktika, suteikiu informaciją, padedu įgyvendinti Jūsų žindymo tikslus ir gerbiu Jūsų pasirinkimą.

Registruotis konsultacijai: https://zindau.as.me/schedule.php